VII päev: Karsumm ajab Emajõe üle kallaste01. mai

Pühapäev on lisaks pannkoogipäevale ka kõikide maailma amatöörlendurite päev. Tudengite uhkeid lennumasinaid saab näha alates kell 11:30 Emajõe kaldal. Kell 13:00 algavad vettehüpped!
Loe edasi »

VI päev toob Volbri ja Öötantsupeo30. apr

Laupäeva hommik viib osalejad kastidega kõrgustesse ning saadab autoga reisile. Õhtul on varuks aga Öötantsupeol maailma rahvaste tantsud ning muidugi Volbri muusika- ja tulemöll.
Loe edasi »

Läbi ligunenud jooksjad ja Tudengibändi võitja29. apr

Tartu Tudengipäevade neljas päev täis vihma, sporti ja muusikat. Meenuta Sildade Jooksu emotsioone ja Tudengibändi õdusat atmosfääri.
Loe edasi »

Festivali V päev: hirm, tants ja jälestus Tartus29. apr

Tudengipäevade teekond reedesse on võrreldav Las Vegasega, sest öised üritused panevad keerlema nii pea kui keha ning on lihtsalt kohustuslikud tudengiaja tähised.
Loe edasi »

Tudengibändi finalistide ülesrivistus27. apr

Heidame pilgu kollektiividele, kes sel aastal "Tudengibänd 2016 tiitli" nimel lavalaudasid kuumaks kütavad. Kindlasti tasub ka kontserdile publikusse tulla, sest just sinu otsustada on publikulemmiku tiitel.
Loe edasi »

III päev: püüa uusi kõrgusi kastidega ja kastist väljas27. apr

Kolmapäev on festivali kõige heldem päev. Ürituste valik on eriti lai õhtutundidel, kus toimub üle linna mitu mälumäng, populaarne ööorienteerumine ja palju muud.
Loe edasi »

Magus algus: 360 muna ja 2500 pannkooki26. apr

Tartu Tudengipäevade üritusi on väga palju ja väga erinevaid ja väga häid, seega oma lemmiku tunneb iga üks kindlasti ära. Tudengipäevade raames toimus esmaspäeval palju põnevat. Väike tagasivaade siit!

Loe edasi »

Pilk II päeva: looming, mälumängud, raadio26. apr

Ürituste kava läheb aina kirjumaks. Täna õhtul on valikut teha sootuks keeruline: Mälukas, Sahtlist välja, Raadio2 "Rahva Oma Kaitse" avalik salvestus. Ja palju muud
Loe edasi »

Öölaulupidu: osaleja meelespea25. apr

Selleks, et Öölaulupidu kogemus oleks kõigile meeldiv anname hüva nõu, mida tänasel õhtul arvestada võiks. Loe ka siis, kui tahad teada, kust Öölaulupidu alguse sai.
Loe edasi »

Tudengipäevade I päev: tasuta söök ja Öölaulupidu24. apr

Tartu Tudengipäevad on kohal! Hommikune punk-hommikuvõimlemine Avatuut, rikkalik hommikusöök Pannkoogihommikul ja õhtune Öölaulupidu. Vaata kavast, mis veel tänasesse päeva mahub.
Loe edasi »

DIY festivalikogemus: mitmekülgne eneseväljendus20. apr

Selleks, et võtta festivalist maksimum tasub osaleda üritustel, kus olla lisaks esineja rollis. Õnneks on kavas hulganisti eneseväljendust ja esinemisrõõmu pakkuvaid sündmusi.

Loe edasi »

Öölaulupidu ja veel üheksa muusikalist hetke Tartu Tudengipäevadel15. apr

Tudengipäevad toovad linna mõnusaid tunde- ja helivõnkeid. Selleks, et kõike selle keskel kergemini orienteeruda kogusime kokku muusikalised sündmused, mis hingekeeli paitavad.

Loe edasi »

Mälumänguri nädalaplaan Tudengipäevadeks13. apr

Kui su pea on täis fakte, mis eksamipaberile ega igapäevavestlusesse enam ära ei mahu, siis meil on sulle hea uudis: tule ja hiilga meiega, sest Tartu Tudengipäevadel jagub mõttetreeningut pea igasse päeva. 
Loe edasi »

Kuldne kuus: tõeline Tartu tudengi eri09. apr

Tartu Tudengipäevade kava on nii kirju, et silme eest läheb mustaks? Et valikuprotsessi lihtsustada toome sinuni TOP 6 üritust, millel üks õige tudeng osalema peaks.
Loe edasi »

Julge hundi rind on... Ehk Hirmufaktori eelvoor ootab04. apr

Pimedusekartus lapsepõlvest. Õudukaõhtul õõvastusest kerkiv kananahk. Varahommikune luupainaja eksamil põrumisest. Kui arvad, et need hirmud EI mängi su elus mingit rolli, siis Hirmufaktor ootab sind.
Loe edasi »

Mobiilsed heateod: Tudengibuss stardib!03. apr


Sel aastal lükkame festivalile hääled sisse juba varem! 16. aprillill võtame tublid ja tegusad tudengid kampa ja külvame Tartumaa üle heategudega. Astu pardale!
Loe edasi »

Astu oma loominguga sahtlist välja 28. märts

Armastatud poeesiaõhtu Luulevabadus saab sel kevadel omale noorema ja eriti vabameelse vennaraasu. Sahtlist välja loominguõhtu kutsub kõiki loovisikuid oma steitmente esitama.
Loe edasi »

Tudengibändi demovoor08. märts

Eesti Laul on selleks korraks küll lukus, kuid aasta vägevaimaid laulud tudengibändide esitluses alles selgumisel. Muusikakonkurss Tudengibänd ootab sinu kollektiivi demosid 20. aprilliks.
Loe edasi »

Suured Sõbrad:

 
Kohtumiseni sügisel!

PÄEVA
TUNDI
MINUTIT
SEKUNDIT

Tulemused

Mälukas
Kastironimise eelvoor
Sildade jooks
Pubiralli
Tudengibänd
Kastironimise finaal
Tudengi-tetratlon
Karsumm
Reis ümber auto