Festivali V päev: hirm, tants ja jälestus Tartus

29.04.2016
Festivali viiendasse päeva jätkub nii hirmu, tantsu, kui ka hirmsal moel tantsimist.

Kell 18 ootame sind Roosi 83 angaari Hirmufaktori finaali. Tule ja vaata oma silmaga, kuidas kartmatud finalistid oma hirme trotsivad ja piire kompavad. (tasuta)
https://www.facebook.com/events/1130623883634718/

Kohe pärast Hirmufaktorit kell 21 jätkub angaaris hommikutundideni kestev Tantsumaraton. Maratoni võitjaks kroonitakse osaleja, kes suudab algusest lõpuni kustumatu kire ja energiaga tantsupõrandat valitseda. (tasuta)
https://www.facebook.com/events/477009412502595/

Kell 19 väljutakse Tartust suunaga Palumägede poole, kus tehakse väike Metsapeatus. Terveks ööks. Lõbusa seltskonnaga saab meeskondlikke ülesandeid lahendada, lõket teha ja nautida kevadööd looduses. (tasuta)
https://www.facebook.com/events/234183450268693/

Kuhu veel sammud seada?

Kell 6 kohtutakse Raadi kalmistu peaväravais, et koos giidiga õppida kevadlindude laulu kuulama ja eristama. (tasuta)

Kell 13, 14, 15 ja 16 toimub Küüni tänaval, Pahade Poiste vastas muusikaviktoriin “Keeled muusikas”. Tule arva ära, mis keeles lauldakse ja võida tasuta keelekursus või muud huvitavat. (tasuta)

Kell 14 toimub Raekoja platsil Eesti Arsti Üliõpilaste Seltsi poolt korraldatud Suur Pauk. Mine ja uuri, mis seal suure pauguga toimuma hakkab. (tasuta)

Kell 14 saad osa Pirogovi platsil Kiirväitlusest. See on imeline võimalus pooleteise minuti jooksul veenda teisi, et sul on absoluutselt täielik õigus. (tasuta)

Kell 16 vastatakse Tartu Tähetornis küsimusele, kuidas mõõta maailmaruumi või millega on Tartu teadlased läinud maailma teaduslukku. (TÜ tudengid tasuta/2€/3€)

Kell 16 tutvustatakse Rüütli tänava ekskursiooni käigus sulle selle legendaarse tänava ajalugu ja heidetakse pilk kõige värvikamatele juhtumistele (tasuta)

Kell 16 saad võimaluse Veregruppide määramise töötoas palju põnevat vere kohta teada (ka oma veregrupi). Eelregistreeru http://goo.gl/forms/FWCMEizZ5C (tasuta)

Kell 17 mine vura oma rattaga Kaubamaja kõrvale, kust saab alguse Veloralli. Sellel lõbusal rattaorienteerumisel saad osaleda 1-3 sõbraga. (tasuta)

Kell 18 ela kaasa Roosi tänava angaaris kaastudengeile, kes trotsivad oma suurimaid hirme Hirmufaktori finaalis. (tasuta)

Kell 18.15 korraldab TÜ Rahvusvaheliste Suhete Ring mälumängu. Suurepärane võimalus panna proovile oma rahvusvaheliste suhete alased teadmised ja võita auhindu. Küsi vabade kohtade olemasolu markgortfelder@gmail.com. (tasuta)

Kell 19 saad Tudengi Friday Night Skate raames ümber Anne kanali rulluisutada. Kogunemine Turu silla Annelinna poolses otsas. Helista ja rendi rullikad 58122370
3€. (tasuta)

Kell 19 leia endale Volbriõhtuks kaaslased Speed date’lt. Registreeru kohe http://tinyurl.com/Volbrideit(3€)

Kell 19 stardib Metsapeatuse seltskond, et veeta kogu öö kevadises metsas. See on üritus, mis liidab endas meeskonnatöö ja puhkuse. (tasuta)

Kell 19 on kõik pokkerisõbrad oodatud Tudengipäevade Pokkeriturniirile, mis toimub Triobeti ahindadele. (3€)

Kell 21 Genialistide Klubis ESN Tartu Jam Session. It is the night of live music with the young and talented bands. Music connects people! (3€/5€)

Kell 21 leiab Roosi tänava angaaris aset linna alternatiivseim pidu Tantsumaraton, kus peo keskmeks on võistlus, milles loevad vastupidavus, loomingulisus ja hingestatud. (tasuta)

Kell 21 avab ka Shooters uksed “Must be good” peole. (tasuta)

Kell 21 esineb klubis Rock&Roll legendaarne Metsatöll (7€/10€)

Kell 22 esitleb Must Kast: Ada ja Evald. Athena Keskuse pööningusaalis lavstub legendaarne Musta Kasti pidupäevalavastus, mis on meelelahutuslik sissevaade inimeseks olemisse. (5€/7€/10€)

Kell 22 algab ka Baard Edisonis pidu „Must Kuld“, kus DJ Marek Peterson toob peolisteni parima disco, funk ja soul muusika. (tasuta)

Kell 22 hiivab Looduslodi purjed ja seilab tähevaatlusretkele. Lambanahkadel lesides saab pea kohal kummuvat ilmaruumi kaeda koos tähegiid Hillar Uudevallaga. (Piletid Piletilevis 6€/10€)

Kell 23 leiab aset Athena keskuses Lexsoul Dancemachine Live kontsert. (6€/9€)

Rohkem kui üks päev kestvad projektid:

29nda aprillini ootab Eesti Kirjandusmuuseum iga Tartu lugemissõpra suurele raamatute soodusmüügile. 

Skatetownis saab proovida rulluisutrenne ehk proovida ratastel igasuguseid erinevaid vigureid teha. Vajalik on eelregistreerimine- rohkem infotwww.skatetown.ee. (pilet 5€)

Iga päev kell 12.00-21.00 viib Psühhobuss sind sulle sobival ajal tunniks pingelisele virtuaalreaalsusretkele, kus saad proovile panna oma 2-4 liikmelise tiimi raudsed närvid. Vajalik eelregistreerimine (20€/26€ tiim)

Suured Sõbrad:

    

   


Kohtumiseni festivalil!

PÄEVA
TUNDI
MINUTIT
SEKUNDiT

Registreeri


,