Kohtusime Sõbramajas oma uute sõpradega

19.09.2014

Teisipäeva õhtupoolikul oli meie armas üliõpilasmajake täidetud ebatavalise suminaga – toimus igasügisene Ülikooli Kultuuriklubi tutvumisõhtu. Tutvuda tahtsime nii meie kui ka tutvustada kõigile iseennast. 


Põhjus lihtne: Ülikooli Kultuuriklubi ootab Tartu Tudengipäevade festivali korraldustiimi taas uusi tegijaid! 


Kohale oli kokku tulnud nii suur hulk huvilisi, et juba esimeste minutitega oli alumise korruse saal korralikult kuumaks köetud!  Temperatuuripügalaid ja tujumeetrit hoidis kõrgel hoogne programm ja mõnus seltskond. Jäämurdmismängud tõid omavahel kokku kõik ja juttu jätkus kauemaks.


Hiljem valgus sumbus ja kõlaritest kostus Anna-Kati mahe hääl, mis jutustas meie festivali lugu. Sõna võtsid ka toimkonnajuhid, kes pajatasid konkreetsemalt enda ja tiimikaaslaste tegemistest. Lood räägitud, asusime taas traditsiooniliste mängude kallale. Oh neid akrobaatilisi trikke, meeletuid naerupahvakuid ja rütmikaid tantse – melu jätkus keskööni!

Rõõm oli näha ja kuulda, et tutvumisõhtule oli kogunenud sügiseselt kirju seltskond. Ääretult ilusaid, vahvaid ja sõbralikke inimesi ühendasid ka asjalikud hobid. Osalejate seas oli neid, kes olid meie festivalile juba ammu silma peale visanud aga ka neid, kes alles otsisid uusi võimalusi, et olla osavõtlik ja tudengielust viimast võtta.


Näiteks olid kohal tulihingelised vabatahtlikud igalt rindelt, kes tunnistasid oma pikaajalist armastust ürituste ja nende korraldamise vastu. Teist gruppi innustas tulema uudishimu, vahva seltskond ja vägev ühine eesmärk. Tahaplaanile ei jäänud ka soov enesearenguks ja praktiliste oskuste omandamiseks.  Silma jäid ka lihtsalt ägedad naljamehed ja tantsulõvid.


Üks, mis kindel – kohaletulnute seas oli hulganisti kauaigatsetud pusletükke, kes meie Kultuuriklubi pilti täiuslikult sobiksid. Ootame huviga järgmist kohtumist!

Vaata fotosid!
http://www.studentdays.ee/galerii/tutvumisohtu

P.S! Kui tunned huvi Tartu Tudengipäevade tiimiga liitumise vastu, kuid Sul jäi mingil põhjusel tutvumisõhtul osalemata, ära heida meelt! Saada hiljemalt 19. septembri viimasel minutil oma CV ja motivatsioonikiri (ühes dokumendis) personalitoimkonna Laane Retile, laanereti@gmail.com. Ja peagi avaneb meil võimalus Sinuga kohtuda – kutsume kandidaadid ka vestlusele.

Kohtumiseni!
Ülikooli Kultuuriklubi

Suured Sõbrad:

    

   


Kohtumiseni festivalil!

PÄEVA
TUNDI
MINUTIT
SEKUNDiT

Registreeri


,