Laupäev: nädalavahetuse melu alaku

28.04.2017


Kogu Tartu linnarahvas on oodatud Vabaduse puiesteele, kus toimub terve nädalavahetuse vältel Tudengitänava üritus, mis ühendab maitsva tänavatoidu ja Tartu Tudengipäevade traditsiooniliste ürituste melu. 

SLOW esinduspood Aparaaditehases korraldab üritust #haulternative workshop, mille raames saab kell 11-19 osaleda töötubades, kus õpetatakse, kuidas juba kantud riietele uus välimus anda (tasuta).


Laupäeval saab tuunida omale oma isikliku riidest koti. Tartu Kõrgem Kunstikool kutsub kõiki tekstiilivärvidega kotte kujundama, üritus toimub Tudengitänava raames alates kell 11.00 (2€).


Keskpargis toimub Maailmatänav 2017, kus päeva jooksul saab nautida maailmamuusikat, vaadata fotonäitust, käia virtuaalreaalsuses või osa võtta töötubadest (tasuta).


Samuti võiks leida aega, et külastada raamatutuba Fahrenheit 451°, kus kell 12-18 on igal tudengil võimalik osta raamatuid kõigest 1 euro eest, luuletuse või joonistuse eest saab raamatu lunastada aga täiesti tasuta.


Tartu Joogakeskus kutsub kõiki proovima YOGAFUNC trenni, mis on efektiivne ja tore treening, trenn algab kell 12.30. Üritus on eelregistreerimisega (5€/8€).


Kell 12 algab Vabaduse Puiesteel Kastironimise finaal, kus parimad kastironijad saavad veel korra oma võimeid näidata ja endi hulgast parim kastironija välja selgitada. Kõik on oodatud üritusele kaasa elama (tasuta).


Tartu Linnamuuseum korraldab kell 13.00 Rüütli tänava ekskursiooni, tutvutakse ajalooga ja värvikate juhtumistega. Ekskursioon algab Raekoja plats 8 hoone vastast (tasuta).


Tudengikoka võistlusel saab kaasa elada kõigile toiduvalmistamisest huvitatud tudengitele, kes soovivad end pingelises võistlussituatsioonis proovile panna. Osalejatele antakse korraldajate poolt koostisained ning võistlustöid hindab žürii. Üritus on eelregistreerimisega(tasuta).


Teatri Kodu 2. korrusele kutsutakse kõiki meisterdama maagilisi nukkusid, kellele annab iga osaleja ise nõia väe (3€/6€).


Raekoja platsis on toimumas Amazing Race Tartu, mis toimub inglise keeles ning võidujooks on muusikateemaline. Üritus on eelregistreerimisega (tasuta).


Kell 16.00 algab Moodne Meditsiiniline Viievõistlus, kus pannakse proovile tudengite meditsiinilised oskused ja võimed. Üritus toimub Vana anatoomikumi ees, eelregistreerumisega (tasuta).


Tudengiekstreem on aasta ekstreemseim tudengitele suunatud võistlus, mis paneb proovile nii vaimsed kui ka füüsilised võimed, julguse ning tiimitöö. Algus on kell 16 ja üritus toimub Vabaduse puiesteel. Üritus on eelregistreerimisega, võimalusel saab ka kohapeal registreeruda (6€ meeskond).


Põgenemistoa sarnast kogemust saab kogeda üritusel Punane või sinine juhe?!, kus eelregistreerunud tiimid saavad panna proovile oma pingetaluvuse ja nutikuse, üritus toimub TÜ psühholoogiainstituudis kell 16-17, 18-19 ja 20-21, registreerumine aadressil http://bit.ly/2oube0H      (20€/26€).


Lille Majas saab kell 17 osaleda Armeenia kultuuriõhtul, kus toimuvad põnevad ja lõbusad mängud ning kokatakse ühiselt Armeenia rahvustoitu Tolmat. Kohtade arv on piiratud, eelregistreerimisega aadressil estyes@estyes.ee (tasuta).


Kõik teatrihuvilised võivad koguneda kell 19.00 Tartu Üliõpilasmajja, kus etendub Tartu Üliõpilasteatri etendus „Põhjanaela paine.“ Etendus on loodud Arvo Valtoni pseudomütoloogiliste omamuinasjuttude ainetel samanimelisest kogumikust (5€/8€).


Tudengipäevade Pokkeriturniir toimub Tartu Mõttemängude Klubis, laupäeval toimub võistluse 2. päev (tasuta).

Laupäeval toimub algusega kell 20 Öötantsupidu Vabaduse puiesteel, kus kõik saavad ühiselt päkad valusaks keerutada. Tantsuoskus pole oluline ning oodatud on kõik (tasuta).


Genialistide klubis toimub algusega kell 21 Jam Session, kus saavad osaleda nii Eesti kui ka välismaa bändid. Kuulama on oodatud kõik (3€/5€).


TÜ Pärnu Kolledzi tudengiteater "K-äng2" esitab W. Shakespeare tekstidel põhineva kohvik-kollaaži „Will“. Üritus toimub Rokibaaris Underground. Esineb ka ansambel PööLoY GLääNZ (3€/5€).

 

 

 


Suured Sõbrad:

    

   


Kohtumiseni festivalil!

PÄEVA
TUNDI
MINUTIT
SEKUNDiT

Registreeri


,