Lennukas Karsumm ja Paadiralli vetemöll

04.05.2015
Viimane festivalipäev rõõmustas linlasi taaskord erakordselt sooja päikesega. Sestap oli ka terve Emajõe äär täis lustlikke kaasaelajaid, kes Karsummi lennuleiutiste vettehüppeid huviga jälgisid.

Lisaks silmapaaridele jälgis Karsummi ka mitu videosilma. Tegu oli Kultuurikanali poolt teostatud DelfiTV ülekandega, mida saad tagantjärgi uudistada ka SIIT!  Esmaklassiliselt tabatud hüpped korduvad lausa aegluubis, et ikka kõiki stiili- ja tehnikapunkte õiglaselt jagada saaks.

Žürii tunnistas Karsummi ülvõitjaks vägagi tõetruu välimuse ralliauto ja humoorika etteastega vette lennanud võistkond "Elu on ilus". Võistkond sai kõigilt kolmelt kohtunikult maksimumpunktid ning napsas sellega endale üldvõidu. 
 
Pikima lennu sooritas sõpruskond "Prootongradient", kes oli Karsummi jaoks ehitanud hiiglasliku linnu. Eelkõige Tartu Postimehe ajalehtedega kaunistatud graatsiline olevus oli inspiratsiooni saanud viust, kes on tänavune aasta lind.
 
Zürii lemmikuks osutusid "Oranžid Torbikud", kelle lennumasin kujutas rahvatantsusammul tantsisklevat Lindat. 

Stiilseima esitluse punktid noppisid "Kolesterooliinglid", kes vurasid Emajõe kohale oranži hädaabi helikopteriga. 

Kui lennumasinate demonstratsioon läbi, lasti jõkke paadid. Paadirallitajad läksid rajale kahes stardis millest esimesed paatkonnad olid valmis näitama tippkiirust ja teise stardi paadid panustasid rohkem nautlemisele.

Raeplatsist kaptenitejooksuga alanud ralli kulmineerus loomulikult vees, kus rada kulges Atlantise eest vastuvoolu Kaarsillani sõudeses ning sealt omakorda Pläskuni ja tagasi. Raja vürtsitamiseks loobiti rajale vahtkumist õllekaste, mille püüdmisel sai need hiljem keelekaste vastu vahetada.

Kõige kiiremat tulemust näitas võistkond "Saku lihas", kes oma mitmekordset võitu silmas pidades otsustas auhinna loovutada järgmisele meeskonnale. Ehk siis lõplik järjestus kujunes: 1. -2. jagasid tiimid "Vähem möla, rohkem möla" ja "Seikluspark" ja kolmas koht läks võistkonnale "Madalam Sõjakool".

Teise stardi parimate järjestus: 1.koht "Disco ikka veel elab" 2. koht "Poolteist aeru" ja  3.koht "Busters".

Swedbaki  žürii eriauhind läks vingeimat show'd teinud tiimidele "Madalam Sõjakool" ning "Disco ikka veel elab".

Vaata Paadiralli galeriid SIIN ja Karsummi lende SIIN või leia end Postimehe netiveergudel SIIN.


Suured Sõbrad:

    

   


Kohtumiseni festivalil!

PÄEVA
TUNDI
MINUTIT
SEKUNDiT

Registreeri


,