Hea loomehing - Luulevabadus ootab sind!

06.04.2014
Juba seitsmendat korda laseb Luulevabadus valla tudengite loomingu. Tänavu otse taevakaare alt – Toomkiriku vaateplatvormilt, 29. aprillil kell 20. Loovad sõnad, helged mõtted ja mõnus muusika pääseb vabaks, et kevadtuultes üha kõrgemale pürgida!Anna Sinagi oma loomingule tuul tiibadesse ning haara kuulajad endaga mõttelennule kaasa. Esitamisele on oodatud teksti- ja muusikaloome igast ilmakaarest. Põnevuse lisamiseks palume Sul inspiratsiooni leida ka ELAMUSE mõtteist, mis on selle aasta Tartu Kevadpäevade läbiv teema.


Tõlgendamisruumi nii sisu kui vormi suhtes on Luulevabadusel aga maa ja ilm! Oodatud on kõik  – täielikust omaloomingust põnevate re-make’ide või ootamatute eksperimentideni välja. Ületa iseend ja üllata publikut ning naudi laval sünergiat nii teiste alustavate luuletajate, kui ka juba nimekate värsimeistritega!

Vabasta oma looming sahtlilukkude tagant! Selleks poeta paar iseend iseloomustavat rida koos mõne tekstinäitega hiljemalt 25. aprillil osalen@studentdays.ee ning valmistu lennuks!Suured Sõbrad:

    

   


Kohtumiseni festivalil!

PÄEVA
TUNDI
MINUTIT
SEKUNDiT

Registreeri


,