PAADIRALLI kutsub: löö läikima aerud või heiska purjed

02.04.2015
Mis võiks olla lõbusam kui Emajõetäis paate, mida viivad edasi rahva suurejooneline kaasaelamine ning pöörane meeskonnavaim? Ise selles paadis rühkimine!

Pole oluline, kas tuled Sa kevadist jõevett trotsima parvega või haabjaga või hoopistükis kummimadratsiga – kõige tähtsam on see, et alus vee peal püsib! Kõik vaprad paadid-sõudjad rivistuvad Emajõe kaldal juba 3. mail kell 16:00.
 
Selleks, et seesugusest lõbusast ja hulljulgest ettevõtmisest osa saada, registreeri oma paatkond aadressil osalen@studentdays.ee hiljemalt 1. mail. 
 
Paatkonna liikmete arvule ei ole piiranguid määratletud - võib tulla nii üksi kui ka katsetada, kui palju teie alus lõbusaid jõesõitjaid mahutab. Täpsemaid reegleid selgitab ürituse REGLEMENT.
 
Osalema on oodatud nii poest soetatud kui ka enda meisterdatud veesõidukid. Mõlemas kategoorias selguvad kiireimad, kellele saab osaks au ja kuulsus. Rääkimata suurejoonelistest auhindadest!

Eriti teretulnud on fantaasia julge lend kostüümide osas. Premeeritud saavad ka kõige vingema väljanägemisega rallitajad. 

On vaid üks kohustuslik rõivaese: päästevest!

Täpsustavate küsimuste korral saada e-kiri Annettile AnnettKr@gmail.com.

Suured Sõbrad:

    

   


Kohtumiseni festivalil!

PÄEVA
TUNDI
MINUTIT
SEKUNDiT

Registreeri


,