Tartu Tudengipäevade sügisfestivali värske nägu

22.08.2016

Tervelt kuu aega tavapärasest ettepoole nihkunud Tartu Tudengipäevade sügisfestival loodab endaga seekord tuua senisest soojema ilma, sisukama programmi ja mis kõige tähtsam - suurema koostöö. Üheks heaks näiteks sellest on sügisese festivali korraldamiseks jõudude ühendamine OLE ROHKEM liikumisega. Loodame sellega arendada ja aktiveerida veelgi rohkem Tudengipäevade festivali ja erinevate Tartu tudengiorganisatsioonide omavahelist koostööd. 


Ühelt poolt on eesmärgiks see, et programm muutuks üha mitmekülgsemaks ja sisukamaks - pakuks piisavalt uusi teadmisi ja oluliste tudengielu aspektide pildile toomist erinevate ürituste näol. See on suurepärane võimalus organisatsioonidel end näidata ja olla üheskoos teiste tudengitega osaks millestki suuremast. Teisalt on Tudengipäevad just see koht, kus lasta endas valla liigses akadeemilisuses alla surutud loominguline ja mänguline tudengilikkus, mida iseloomustavad lõbu, spontaansus ja pealehakkamine. 

Eks võime kõik ise mõelda, kas 30 aasta pärast meenutame pigem ühte keskmist loengut või seda, kuidas  Kärurallil poekärudega kihutades üks korralik võidusõit maha peeti.


Vaata lugu, kuidas festival sel aastal sündis SIIT
Suured Sõbrad:

    

   


Kohtumiseni festivalil!

PÄEVA
TUNDI
MINUTIT
SEKUNDiT

Registreeri


,