Tudengipäevade kulminatsioon saabub pühapäeval

29.04.2017


Pühapäeval saab viimast korda veel kasutada võimalust, et külastada raamatutuba Fahrenheit 451°, kus kell 12-18 on igal tudengil võimalik osta raamatuid kõigest 1 euro eest, luuletuse või joonistuse eest saab raamatu lunastada aga täiesti tasuta.


Karsummi peaks vaatama tulema kõik, kes nädalavahetusel Tartus viibivad, sest oodata on põnevat lennumasinate showd. Ole kell 12 Atlantise vastaskaldal valmis, sest just siis on Karsummi algus (tasuta).


Toimub Tudengipäevade Pokkeriturniir – Kevad 2017 finaal Tartu Mõttemängude Klubis, üritus algab kell 12.


Kell 14.15 algab Emajõel TÜ ja TTÜ vaheline jõukatsumine kaheksapaatide võistlusel (tasuta).


Paadirallile on TA-GA-SI ja homme on kõik oodatud võistlejatele kaasa elama! Ralli Emajõel algab kell 15 (tasuta).


Põgenemistoa sarnast kogemust saab kogeda üritusel Punane või sinine juhe?!, kus eelregistreerunud tiimid saavad panna proovile oma pingetaluvuse ja nutikuse, üritus toimub TÜ psühholoogiainstituudis kell 16-20, registreerumine aadressil http://bit.ly/2oube0H (20€/26€).


Kõikide suurimad hirmud saavad proovile pandud justnimelt Hirmufaktoril, kus finaali saanud võistlejad seisavad vastu veel karmimatele katsumustele kui eelvoorus. Võta kaasa külm närv ja tule ela vapratele võistlejatele kaasa kell 17 Vabaduse puiesteel (tasuta).


Kell 18 algab Genklubis üritus Tartu’s Got Talent, kus kõik talendikad saavad oma andeid demonstreerida, olgu see kas laulu, tantsu või näiteks stand-up comedy viisil (tasuta).


Tartu Tudengipäevade kevadfestival kulmineerub suurejoonelise Volbri tuleshow ja muusikalise elamusega, esinevad Mick Pedaja ja I Wear* Experiment. Kohal on ka slackliner Tauri Vahesaar. Parima elamuse saamiseks seisa Atlantise vastaskaldale kell 23! (tasuta)


Meeleolukale Volbrile järgneb Volbri ametlik järelpidu korporatsioonis Rotalia. Esinevad nooruslik Forest Kämp ja maailmas ainulaadne kollektiiv Winny Puhh! Paneme Tartu Tudengipäevade Kevadfestivalile ühise punkti! (tasuta/2€)


Suured Sõbrad:

    

   


Kohtumiseni festivalil!

PÄEVA
TUNDI
MINUTIT
SEKUNDiT

Registreeri


,