Ülikooli Kultuuriklubi 

Tartu Tudengipäevade korraldajaks on 22-st vabatahtlikust aktiivliikmest koosnev mittetulunduslik organisatsioon Ülikooli Kultuuriklubi. Kõik korraldajad on praegused või endised Tartu kõrgkoolide tudengid, kelle sooviks on Tartu Tudengipäevade festivali korraldamine. Aktiive toetavad nõu ja jõuga vilistlasliikmed, keda klubisiseselt hellitavalt fossiilideks kutsutakse. Sellega kannavad kultuuriklubilased edasi ligi 40 aasta pikkust Tartu Tudengipäevade traditsiooni: Ülikooli Kultuuriklubi nime all tegutsevad korraldajad alates 1987. aastast.

Üheskoos genereeritakse hullumeelselt põnevaid ideid, millest rohke teotahte, särasilmsuse ja suurepärase ajaplaneerimise tulemusel sünnib koos paljude toredate ja tegusate kaaskorraldajate üritustega festivalinädal.

Peale ürituste korraldamise on liikmed jagunenud kaheksasse toimekasse toimkonda:

 • Programmitoimkond vastutab selle eest, et festivali mitmekülgne kava kokku saab. Klubisiseselt kogub toimkond infot kõigi kultuuriklubi korraldatavate ürituste kohta ning klubiväliselt suhtleb kaaskorraldajatega, et ka nende üritused õigel ajal ja õigel kujul meie programmi jõuaks.

 • Meediatoimkond hoolitseb selle eest, et festivali oluline info erinevaid kanaleid pidi just Sinuni jõuaks.

 • Turundustoimkond vastutab festivali tutvustavate reklaammaterjalide ja vahvate Tartu Tudengipäevi tutvustavate eelürituste eest.

 • Sponsortoimkond loob ja hoiab häid suhteid kõigi suurte ja väikeste Tartu Tudengipäevade toetajate ja koostööpartneritega.

 • Projektitoimkond kirjutab erinevatesse toetusfondidesse projektitaotlusi.

 • Tehnikatoimkond hoolitseb selle eest, et kodulehel kõik funktsioneeriks ja üritustel muusika mängiks ning jagab korraldajatele tehnikaalaseid nõuandeid.

 • Logistikatoimkonna vastutada on kogu festivaliaegne transpordimajandus: et kõik lauad-toolid-tehnika ja muu atribuutika jõuaks õigeks ajaks õigesse kohta.

 • Personalitoimkond hoolitseb selle eest, et kultuuriklubikad oleksid rõõmsad, motiveeritud ja puhanud ehk organiseerib ühisüritusi, koolitusi, laagreid jm.

  Selle kõik seob üheks tervikuks, hoiab õigel teel, vastutab, kiidab, motiveerib ja toetab projektijuht.

  Ülikooli Kultuuriklubi tegevusi reguleerib meie ühiselt koostatud põhikiri (uuendamisel).

Ülikooli Kultuuriklubi tänab kõiki toetajaid, koostööpartnereid, kaaskorraldajaid, kaasaelajaid ja muidugi üritustel osalejaid. Ilma teieta poleks meid ja kahte võrratut nädalat aastas.

Sul on hea idee? Soovid meiega liituda? Anna meile endast märku aadressil personal@studentdays.ee. Uute liikmete vastuvõtt toimub sügiseti, septembrikuus.  

Suured Sõbrad:

    

   


Kohtumiseni festivalil!

PÄEVA
TUNDI
MINUTIT
SEKUNDiT

Registreeri


-->