ÖÖLAULUPIDU 2017

Tartu tudengite öölaulupidu ühendab endas kõik, mis ühes öölaulupeos peab olema: südamelähedased laulud, soe tunne hinges ja sõbrad, kellega koos on hea.


KOHT: TARTU LUMEPARK

Just nii! Sel korral kolis Öölaulupidu Tartu laululavalt Tartu Lumeparki. Kui mäletad öölaulupidusid, mis Kassitoome oru värisema panid, siis saad aru, miks sellise suunamuutuse ette võtsime. Kui ei, siis saad teada. 

AEG: 24. APRILL 2017 ALGUSEGA 20.00

Nagu ikka, toimub öölaulupidu kevadiste tudengipäevade esimesel päeval. Et kõik õigeks ajaks õigesse kohta jõuaks, jalutame kesklinnast lumeparki ühtse rongkäiguna. Kogunemine Raatuse ühika ees algab kell 18.45, rongkäik alustab liikumist kell 19.15. Loomulikult võid ka üksi tulla, kuid seltsis on ikka segasem ja ega Avarongkäigul häälgi lahti laulmata jää.

PILET: 1 €

Pileti saad lunastada ainult SULARAHAS nii Pannkoogihommikul, rongkäigu alguses kui ka laulupeo väravast. 

ÖÖLAULUPEO LAULIK

Nagu laulis Öösorr: "Don't põe!", sel korral oleme kõik laulusõnad pakkinud mobiilsesse PDF-formaati. Peale avamist lae see kindlasti endale alla, et ka Interneti puudumisel laulda saaksid.

ÖÖLAULUPIDU FACEBOOKIS

Värskeimate uudistega kursis olemiseks hoia pilk peal ka Tudengite öölaulupeo üritusel Facebookis. 

ÖÖLAULUPEO AMETLIK JÄRELPIDU

Kõik öölaulupeolised on oodatud ametlikule järelpeole Club Illusionis algusega 23.00. Pilet Pannkoogihommikul, rongkäigu alguses või laulupeolt soetades 3€ (kohapeal 4€). Pidu algab Eesti retromuusikaga!

MEELESPEA ÖÖLAULUPEOLISELE

Võimalusel tule Öölaulupeole kondimootoriga või ühistranspordiga (näiteks bussiga number 27, mis peatub ERMi ees). Nii autoga kui ka jalgrattaga tulijatele on Eesti Rahva Muuseumi parklas piiratud parkimiskohti.

Palume sul ka sel aastal koju jätta kraadiga ja klaaspudelis joogid! Tühja kõhu ja
kuiva kurgu leevendamiseks leiad endale head-paremat kohapeal.

Vaata ja kuula kodust

Vaata Tudengite öölaulupidu teleri- või arvutiekraani vahendusel ETV2 kanalil algusega kell 20:15 või keera raadiosagedus Raadio 2 lainele.


Suured Sõbrad:

    

   


Kohtumiseni festivalil!

PÄEVA
TUNDI
MINUTIT
SEKUNDIT
-->