ÖÖLAULUPIDU 2018

Tartu tudengite öölaulupidu ühendab endas kõik, mis ühes öölaulupeos peab olema: südamelähedased laulud, soe tunne hinges ja sõbrad, kellega koos on hea.


KOHT: TARTU LUMEPARK

Taaskord laulame Tartu Lumepargis. Kui mäletad öölaulupidusid, mis Kassitoome oru värisema panid, siis saad aru, miks sellise suunamuutuse ette võtsime. Kui ei, siis saad teada.

AEG: 5. MAI 2018 ALGUSEGA 21.00

Sel aastal on Öölaulupeo festivali viimasel päeval – varasematel aastatel on laulupidu olnud kevadiste tudengipäevade esimesel päeval. Et kõik õigeks ajaks õigesse kohta jõuaks, jalutame Tartu Raekojaplatsilt lumeparki ühtse rongkäiguna. Kogunemine Raekoja platsil algab kell 19.30, rongkäik alustab liikumist kell 20.00. Loomulikult võid ka üksi tulla, kuid seltsis on ikka segasem ja ega Avarongkäigul häälgi lahti laulmata jää.

PILET: 2 €

Pileti saad lunastada ainult SULARAHAS (vastu võtame kuni 20- rahatähti) Avarongkäigu alguses kui ka laulupeo väravast. 

ÖÖLAULUPEO LAULIK

Laulusõnad leiad sel aastal nii vanast heast laulikust kui ka mobiilsest PDF-failist. Kes otsustab moodsama variandi kasuks, siis lae see peale avamist kindlasti endale alla, et ka interneti puudumisel laulda saaksid. Ööalulupeo laulikuid saab osta ürituse ajal infotelgist, hind 1 €.

ÖÖLAULUPIDU FACEBOOKIS

Värskeimate uudistega kursis olemiseks hoia pilk peal ka Tudengite öölaulupeo üritusel Facebookis. 

ÖÖLAULUPEO AMETLIK JÄRELPIDU

Kõik öölaulupeolised on oodatud ametlikule järelpeole Club Illusionis algusega 23.00. Järelpeo pilet maksab Facebooki attendi või Öölaulupeo pileti ettenäitamisel 4 €, muidu 5 €.

MEELESPEA ÖÖLAULUPEOLISELE

Võimalusel tule Öölaulupeole kondimootoriga või ühistranspordiga. Ühistranspordi osas on valikuid mitmeid. Võimalik on tulla nii Öölaulupeo eribussiga – Lõunakeskuse Ekspress – või siis näiteks bussiga number 27, mis peatub ERMi ees. Nii autoga kui ka jalgrattaga tulijatele on Eesti Rahva Muuseumi parklas piiratud arv parkimiskohti.

Palume sul ka sel aastal koju jätta enda joogid ja söögid! Küll aga soovitame kaasa haarata TÜHJA pudeli, sest Emajõe Veevärk varustab kõiki laulupeolisi tasuta veega. Tühja kõhu leevendamiseks leiad endale head-paremat kohapeal. Palun ära võta Öölaulupeole kaasa ka enda suuri ja väikseid lemmikloomi.

Pane ennast soojalt ja mugavalt riidesse, et külm kevadilm laulurõõmu ei rikuks.


Suured Sõbrad:

    

   


Kohtumiseni festivalil!

PÄEVA
TUNDI
MINUTIT
SEKUNDiT

Registreeri


-->