Kuhu lähed, maailm?

Kuupäev:
1 Esmaspäev 18 september
Aeg:
17:00-
20:00
Koht:
SPARK, Narva mnt 3
Korraldaja:
AIESEC
Lisainfo:
Laura Oro, laura.oro@aiesec.net
Noorteorganisatsioon AIESEC kutsub sind innovatsiooniteemalisele seminarile „Kuhu lähed, maailm?“. Seminaril tutvustavad enda ala tegijad uuenduslikke suundi eri valdkondades. Selle paari tunni jooksul on sul võimalik teada saada nii mõndagi, millest sul varem aimugi polnud! Näiteks, kuidas kasutatakse virtuaalreaalsust värbamises, missugused on tulevikukangad ning kuidas on võimalik nutirakendusi võimalikult hästi enda tervise jaoks ära kasutada.

Üritus algab sissejuhatusega, seejärel liigutakse teema järgi töögruppidesse ning pärast grupitööd kogunetakse taas kokku, et iga grupp saaks esitleda oma töötoa tulemusi. Seega, isegi kui sind paelub rohkem kui üks valdkond, saad siiski osa kõigist käsitletud teemadest.

Rohkem informatsiooni ürituse ja esinejate kohta leiad AIESEC in Estonia Facebookist facebook.com/AIESECinEstonia/. Pane vaim valmis ja anna ka oma panus innovatsiooni tulevikku!

Registreerimisvormi leidmiseks külasta "Kuhu lähed, maailm?" Facebooki üritust ning eelregistreerimine kestab 13. septembrini. Igas töötoas saab osaleda maksimaalselt 25 inimest. Üritusele tulemata jätmisest anna palun esimesel võimalusel teada tartu.university@aiesec.net