Orienteerumisretk "Ilusa elu valem"

Kuupäev:
2 Teisipäev 19 september
Aeg:
14:00-
19:00
Koht:
Start ja finiš Tartu Loodusmaja, Lille 10
Korraldaja:
Peipsi Koostöö Keskus, Tartu Loodusmaja, ERL
Lisainfo:
Eeva Kirsipuu-Vadi, eeva.vadi@gmail.com
Orienteerumisretk "Ilusa elu valem" viib osaleja seiklema Tartu linna - lisaks kohtade avastamisele saadakse rajal uusi teadmisi, kuidas elu igapäevaste valikute abil paremaks muuta. Eraldi orienteerumiskaarti osalejatele ei anta, vaid igas punktis ootavad tekstid, mis juhatavad järgmisesse asukohta. Juhised on punktides nii paberkandjal kui ka QR-koodina - soovijad saavad kasutada juhiste lugemiseks ka oma nutitelefoni. QR-koodi skanneerimiseks tuleb eelnevalt laadida telefoni QR-koodi lugemise äpp.

Rada võib läbida nii jalgsi kui rattaga, nii üksi kui kambakesi ning ka orienteerumise algusaja ja liikumistempo saab ise valida - raja läbimise kiirus ei ole oluline, start ja finiš on avatud kell 14:00-19:00. Mõnedes asukohtades ootavad lahendamist ka lihtsad ülesanded. Kõigi lõpetanute vahel loositakse välja auhinnad. Auhindadeks on erinevad keskkonnasõbralikud tooted - näiteks jalgrattasadula vihmakatted, õiglase kaubanduse maiustused, joogipudelid jm. Peaauhind jääb hetkel veel saladuseks!

Stardi ja finiši sekretariaat asub Tartu Loodusmaja (Lille 10) fuajees. Lisainfo: www.ctc.ee alates 4. septembrist. Orienteerumisretke korraldamist toetab Arengukoostöö Ümarlaud.