TudengiKokk 2017 - JÄÄB ÄRA!

Kuupäev:
2 Teisipäev 19 september
Aeg:
18:15
Koht:
Eesti Üliõpilaste Selts, Tõnissoni 1
Korraldaja:
Eesti Üliõpilaste Selts
Lisainfo:
Oliver Hellaste, esimees@eys.ee
Üpris levinud arvamuse järgi on tudengi toidulaud kesine ja mitte kõige tervislikum. Meie tahame seda muuta, mistõttu kuulutame välja võistluse TudengiKokk 2017!

19. septembril kell 18.15 algab Eesti Üliõpilaste Seltsi majas kokandusvõistlus "TudengiKokk 2017", mille lõpuks selgub Tartu parim üliõpilasest söögitegijate paar. Võistlus jaguneb kolmeks eri vooruks, milles igaühes on vaja etteantud vahenditest valmistada piiratud aja jooksul parim roog. Valminud kokandusteoseid kutsume hindama žürii, kes võtab arvesse kõik aspektid alates toidu välimusest, lõpetades võistlejate leidlikkusega. Valimata ei jää ka publiku lemmik! Kõiki võistlejate poolt tehtud toitude valmistamisjuhendeid ja erinevaid nõuandeid jagame võistluse lõpus ka teiega, et häid ideid saaks rohkem.

TudengiKokk 2017 võistlusele ootame nelja kaheliikmelist võistkonda ning neile kaasa elama kõiki sõpru, tuttavaid ja kokandushuvilisi. Registreerimine avaneb 6. septembril ning võistlema pääsevad neli esimest registreerunud võistkonda. Registreerimiseks kirjuta enda ja oma kokanduspartneri nimi ning paarilauseline tutvustus aadressile kirjatoimetus@gmail.com.