Tasuta

Hitman

Tartu Tudengipäevad

  • Tartu
  • 27.09.2023
  • 00:00

Tudengipäevade ajal on Tartus jälle põnevust ja salapära tunda, kuna tänavatel luusivad ringi lusikatega varustatud spioonid, kes oma sihtmärke taga ajavad.

Hitmani mängu eesmärgiks on ellu jääda ja elimineerida võimalikult palju vastaseid. Mängu alguses saab iga osaleja endale kaastudengi nime, kes tuleb Tartu pealt üles otsida ning lusikaga maha võtta, peale seda saad endale järgmise ohvri nime. Kõige enam punkte kogunud spioon kroonitakse nädala lõpus võitjaks, kellele kuulub igavene au! Põnevust aitavad luua ka lisa missioonid.

  • Mäng kestab 25. septemberist kuni 01. oktoobrini ja seda ööpäevaringselt.
  • Osalemine on tasuta!
  • Hitmanil osalemiseks on vajalik eelregistreerimine. Registreerida on võimalik 18. septemberist kuni 24. septemberini
  • Mängu vältel peab osaleja viibima Tartus.
  • Täpsemad reeglid on kirjas hitman.ee.

Organisatsioon

Tartu Tudengipäevad

Sotsiaalmeedia

Kontakt

Wiljar Lobjakas (wiljar.lobjakas@gmail.com)


Rasmus Rohtla (rasmusr16@hotmail.com)


Alfred Kraft (alfredkraftofficial@gmail.com)

Kuhu tulla?

Reglement

Mängu eesmärgiks on kõrvaldada kõik oma sihtmärgid ja jääda ise ellu. Mäng koosneb kolmest põhiosast, mille eest saab võidupunkte: sihtmärkide kõrvaldamine, salamissioonide sooritamine ja kontrollpunktide läbimine. Võitja on osaleja, kes on mängu lõpuks kogunud kõige suurema punktisumma.

Mängu alguses ilmub veebikeskkonda sihtmärk, mida võistleja näeb sisselogituna. Kõrvaldatud sihtmärgilt saab mängija tema personaalse koodi, mis tuleb sisestada veebisüsteemi, et saada uus sihtmärk. Sihtmärgid vahetuvad igal öösel kell üks automaatselt. Sihtmärkide elimineerimine toimub ajavahemikus 01:00-23:59. NB! Kellaaegadel 00:00-00:59 toimub sihtmärkide vahetus, sellel ajal tapmist toimuda ei saa.

Kõrvaldada saab vaid endale määratud sihtmärki ning mitte ühtki teist mängijat. Sihtmärgi kõrvaldamine on keelatud olukorras, kus see võib põhjustada kahju osaleja tervisele või varale.

Sihtmärgi kõrvaldamiseks on lubatud kasutada ainult ühte kahest vahendist: lusikat või NERF püstolit. Kõik muud vahendid on keelatud ning sihtmärgi kõrvaldamisel ei loe. Sihtmärk loetakse kõrvaldatuks, kui teda puudutatakse lusikaga või tabatakse NERF püstolist lastud pehme nerf moonaga. Pärast kõrvaldamist tuleb sihtmärgilt küsida tema isklik kood ning sisestada see veebilehele www.hitman.ee. Sihtmärgi eemaldamine annab 100 võidupunkti. Vaidluste ennetamiseks on soovitav teha igast sihtmärgi kõrvaldamisest video tõestus. Kui tuvastatakse olukord, kus osaleja ei korja enda järelt kokku NERF püstolist lastud kuule, kaotab osaleja punkte.

Mängu jooksul toimuvad erinevad lisamissioonid, mille kohta saavad mängijad infot veebilehele sisse logides vajutades valikmenüüst ‘’missions’’ lahtrile. Missiooni juures on välja toodud täpne ülesanne koos tähtaja ja asukohaga, v.a missioonidel, kus asukoht tuleb vihjete põhjal välja mõelda. Olukorras, kus tuvastatakse, et mängija on missiooni läbimiseks kasutanud ebaausaid võtteid, diskvalifitseeritakse osaleja automaatselt võimaluseta mänguga uuesti liituda.

Korra päevas tuleb läbida Tartusse paigutatud kontrollpunkt, mis tuleb sisestada veebilehel, et püsida mängus. Kell 23:59 vahetub kontrollpunkti kood ning asukoht. Kontrollpunkti läbimiseks on aeg 01:00-23:59. Kui kontrollpunkt jääb läbimata, siis elimineeritakse mängija südaöösel.

Võistluse 5 kõige rohkem punkte teeninud mängijate (TOP 5) nimed on avalikud kõikidele mängijatele, mis läheb lukku iga päeva lõpus kell 23:59. Juhul, kui oled mängust kõrvaldatud, siis mängu tagasi saamiseks on võimalik mängu reegleid järgides kõrvaldada üks TOP 5 mängijatest. Neid kutsutakse “Bounty missions”, mis on kätte saadavd “MISSIONS” lehel iga päev kell 01:00. TOP 5 missiooni sooritanud agent saab tagasi mängu järgmise sihtmärkide vahetuse ajal. TOP 5 mängija, kellele oli pandud bounty, kaotab 150 punkti. Elimineeritud TOP 5 mängija on jätkuvalt mängus.

Võistlusel on eriauhind sihtmärkide eemaldamise filmimise eest. Osalemiseks tuleb videojäädvustus saata korraldajatele meilile. Võistlusel osalemiseks peab olema filmitava isiku nõusolek.

Võistluse võitjad ja info auhindade kättesaamise kohta kuulutatakse välja Facebookis (ja/või ka meili teel) võistluse ürituse all hiljemalt Tudengipäevade festivali viimasel päeval (Auhinna saavad: Top score, Viimane elus, Parim elimineerimine).

Mängu raames on keelatud põhjustada varalist või füüsilist kahju teistele mängijatele. Tartu Tudengipäevad ei võta endale vastutust mängijate poolt põhjustatud õnnetuste eest. Osaleja on kohustatud järgima kõiki Eesti Vabariigi seadusi. Võistlusele registreerumisega kinnitab osaleja, et ta on nõus kõigi võistluse reeglitega ning oma andmete jagamisega võistluse raames. Olles tunnistajaks mistahes reeglite rikkumisele, on osaleja kohustatud korraldajaid sellest informeerima. Lisaks tuleb korraldajaid informeerida mistahes muu mänguga seotud probleemi korral või soovi korral mängust lahkuda.

Ürituse korraldajad ei võta vastutust ürituse ajal tekkinud osalejate vigastuste või tervisekahjustuste eest. Iga mängus osaleja vastutab ise enda turvalisuse ja tervise hoidmise eest. Võistlusele registreerumisega kinnitab osaleja, et on nõus kõigi võistluse reeglitega ning järgib võistluse jooksul korraldajatelt saadud juhiseid.

Võistluse hea tava:

Osale Tartu Tudengipäevade üritustel, viibi võimalikult palju väljas, võta missioonidest osa. Juhul kui sind kõrvaldati, käitu viisakalt ning aktsepteeri olukorda. Ära võta teistelt mängijatelt mängurõõmu. Austa teisi mängijaid, nende vara ja mainet. Edu!

Probleemide korral võta ühendust: Wiljar Lobjakas (wiljar.lobjakas@gmail.com), Rasmus Rohtla (rasmusr16@hotmail.com) või Alfred Kraft (alfredkraftofficial@gmail.com).