5€/15€

Linnaruumi rattatuurid Tartus

Linnaruumi rattatuurid

  • W Struve 1
  • 27.04.2024
  • 15:00

Tule väntame koos maastikuarhitektiga Tartus!

Sporti ei tee, pigem kruiisime mööda linna ja vaatame põnevaid kohti ja inimesi. Kiirus ja marsruut saavad mugandatud vastavalt grupile.

Läbime popid, tavalised, üllatavad ja salastatud kohad, et näha linnaruumi, kus elame ja liigume igapäevaselt, teise pilguga. Maastikuarhitekti pilguga. Tajume linna oma kehaga, märkame ja arutame, kohtame rohkelt ka tänavakunsti. Arutame inimmõõtmes ruumiloomest, linnarohelusest ja elurikkusest, rattaga liikumisest ja rattainfrasttruktuurist ehk paremast ja muhedast linnaelust.

Rattatuurid on eesti/inglise/vene keeles. Osale oma või rattaringluse rattaga.

Tule ise ja võta sõber kaasa!

Alustame iga päev 27.04.-4.05. kell 15 TÜ raamatukogu esiselt väljakult. Lõpetame kl 17 ajal kesklinnas.

Hind tudengile, õpilasele ja õppejõule 5 eurot, teistele tudengipäevade hind 15 eurot. Maksmine sularahas või pangalingiga kohapeal.

Tuure teeb Aljona Galazan, maastikuarhitekt, projektijuht, õppejõud, linnaruumi ja rattasõidu fänn.

Lisainfo: FB Messengeris https://www.facebook.com/profile.php?id=61550991795342

NB! Kui sa pole ennem rattaringluse rattaid kasutanud, tule ca 10 min kohale, eelnevalt luues kontot ja ostes piletit (päevapilet maksab 5 eurot, tunni kaupa ostes maksad 3 tunni eest 4): https://ratas.tartu.ee

NB! Tule veidi varem ka siis kui sa pole ennem rattaga linnaliikluses osalenud. Saab juhtnööre ja soovitusi ohutuks liiklemiseks.

NB! Riietu vastavalt ilmale + võta 1 kiht riideid lisaks, sall, peakate ja vihmakeep kaasa. Kui ilmateade tundub sulle kahtlane, tule vastava sündmuse lehelt järgi, kas tuur ikka toimub.

Organisatsioon

Linnaruumi rattatuurid

Sotsiaalmeedia

Facebook

Kontakt

Aljona Galazan


aljona.galazan@gmail.com


+372 5668 9070

FB Event

Kuhu tulla?