Tasuta

Sisyphose (viki)töö

MTÜ Wikimedia Eesti

  • Jakobi 4
  • 29.04.2024
  • 16:00

! Muudatus seoses asukohaga: Üritus toimub aadressil Jakobi 4 (rahvakeeli Aeglase surma jalamil) !

Archimedes ütles: “Andke mulle piisavalt pikk kang ja toetuspunkt ning ma liigutan maailma!” Nüüd on Sinulgi võimalik seda teha! Tule ja pane maailm veerema, osaledes Sisyphose (viki)töös!

Inspireerituna müütilisest Korinthose linna kuningas Sisyphosest ning talle jumalate määratud lõputust tööst, kutsume kõiki osalema selle tänapäevases, veidi inimnäolisemas, formaadis ning panema oma füüsilised võimed proovile! Meie maakeraks on suur täispuhutav vikipall, mille lükkamine on õnneks tunduvalt vähem kontimurdev Siyphose suurest kivirahnust. Soovime näidata, et Vikipeedia täiendamine on justkui Sisyphose töö: lõputu ja pingutusrohke. Erinevalt vana kuningast müüdist on töö Vikipeedias siiski tulemuslik ega ole kaugeltki tühine!

Võistluse eesmärk on veeretada suur vikipall võimalikult kiiresti punktist A punkti B ja tagasi. Mõistagi hõlmab osa trajektoorist ka Kassitoome järske nõlvu. Palli peab kogu trajektoori vältel lükkama enda ees, mööda maad, kasutades kaht kätt. Palli võib liigutada vaid käte abil, jala või mõne muu keha osaga pole lubatud lisahoogu juurde anda!

Sooritus on tasuta, individuaalne ja ilma eelregistreerimiseta. Kurt Cobaini laulu sõnadega lihtsalt “Come As You Are!” Mäng käib muidugi mõista auhindade peale, mille paneb välja Wikimedia Eesti. Pallid lükkame veerema esmaspäeval 29. aprillil kell 16.00 Kassitoomel! Ole kohal!

MTÜ Wikimedia Eesti

Organisatsioon

MTÜ Wikimedia Eesti

Sotsiaalmeedia

Kontakt

Kerdo Kristjan Tamm


kerdo@wikimedia.ee

FB Event

Kuhu tulla?