Tasuta

Tudengibänd

Tartu Tudengipäevad

  • Alexela Loomelava
  • 27.04.2024
  • 20:00

Tudengibänd tuleb taas!

Pühi sahtlipõhja ununenud noodivihikutelt tolm, tule juba loodud koosseisus või võta kaasa instituudikaaslane, keda eelmisel õhtul trianglit mängima õpetasid. Meie piire ei sea, sest Tudengibänd võib olla võimalus lõpuks prooviruumist bändikaaslastega välja tulla või täiesti uue koosseisu muusikamaailma teekonna algus.

Looma, looma, looma ja loomingut maailmaga jagama!

  • Demovoorus tuleb žüriile saata 2 omaloomingulist lugu, millest vähemalt üks on salvestatud videona. Video ei pea olema midagi eriskummalist, vaid piisab prooviruumi nurka üles seatud telefonist.
  • Finaalkontserdile valitakse võistlema 5 bändi.
  • Demovooru saab lugusid esitada 19. veebruarist kuni 7. aprillini.
  • Nii osalejatele kui pealtvaatajatele on üritus tasuta!
  • NB! Igas bändis peab olema vähemalt kaks liiget, kellest vähemalt üks peab olema ükskõik millisest Eesti kõrgkoolist. Kõik bändi liikmed peavad olema 18+.
  • Tutvu kindlasti ürituse reeglitega.

Organisatsioon

Tartu Tudengipäevad

Sotsiaalmeedia

Facebook
Instagram
YouTube

Kontakt

Robert Toompuu

robert.toompuu@gmail.com

+372 5359 9143

Kuhu tulla?

Reglement

ÜLDINFO

Tudengibänd 2024 toimub 27.04 algusega kell 20:00 Alexela loomelaval, Narva mnt 2, Tartu.


REGISTREERIMINE

Osalemiseks tuleb täita registreerimisvorm.


PIIRANGUD

Kõik bändi liikmed peavad olema 18+. Bänd peab koosnema vähemalt kahest liikmest, kellest vähemalt üks peab olema tudeng mõnes Eesti kõrgkoolis.


VÕISTLUSE SISU JA REEGLID

Osalemisks tuleb ette antud ajaks täita küsimustik, kuhu tuleks muuhulgas lisada ka kaks omaloomingulist lugu. Üks lugu peab olema videona ülesvõetud ja lisatud mp4 formaadis või link videole ning teine lugu võib olla mp3 fail või loo link. Esitatud video ei pea olema midagi erilist, prooviruumi nurka üles pandud telefoniga filmitud klipp sobib hästi. 

Saadetud video ja lugude põhjal valib eelžürii välja viis bändi, kes võistlevad aprilli lõpus finaalkontserdil. Edasipääsenute nimed avalikustatakse nii Facebookis kui ka kodulehel (studentdays.ee).

Demovoorust edasi pääsenutele saadetakse järgmine küsimustik, kuhu nad peavad üles märkima oma esituse tehnilised vajadused, laval asetsemise plaani ning esitatavate lugude pealkirjad. Võistlusel on võimalik kasutada kõiki instrumente ja helitehnikat, mis on eelnevalt kooskõlastatud korraldajatega.

Igal finaalis osaleval bändil on võimalik konkursipäeval teha heliproovi, mille toimumisaeg lepitakse bändiga eelnevalt kokku. Liigse hilinemise korral jäetakse heliproov ära.

Lõppkontserdil esitatava omaloomingulise kava pikkus peab olema maksimaalselt 20 minutit, kuhu kuulub ka kaver. Ajalise ülemineku puhul jääb žüriile õigus seda arvesse võtta võitja väljaselgitamisel. Lugu, mida kaverdada, antakse teada edasipääsenutele nii koduleheküljel kui ka Facebook`i ürituse all postituses. Kaveri eesmärk on näha osalejate isikupära, geniaalsust ja originaalsust.

Võistluse lõpus kroonib žürii Tudengibänd 2024 võitja, parima vokalisti, parima instrumentalisti ja parima coveri. Hindamisel vaadatakse kollektiivi eripära, originaalsust, musikaalsust ja lavalist olekut. Lisaks kroonitakse ka publiku lemmik bänd, mis selgitatakse välja kohapealse hääletusega.


OLULINE

Tudengibändi korraldajale jääb õigus teha ürituse korralduses muudatusi teavitades osalejaid sellest enne ürituse algust.