Arutelu “Kui tulevik on tume. Kuidas edasi?”

Varia
23.09.2021 18:00 - 20:00
Arutelu “Kui tulevik on tume. Kuidas edasi?”
Tasuta

Aruteluõhtu koos säilenõtkete rohujuurealgatuste eksperdi Karin Kruubiga, kes arutleb: – Miks on kliimateemat nii raske mõista ja miks on keeruline teha kliima suhtes eetilisi valikuid – Mida tähendab kohaliku tasandi säilenõtkus (localization & resilience) ja kuidas seda saavutada -Mis on olnud tema teekond leidmaks tähendusrikast elumissiooni ja tööd selles maailmas.

Karin Kruup on TalTechis Centrinno Tallinna piloodi koordinaator. Tal on magistrikraad tehnoloogia valitsemise erialal ning väga mitmekesine taust paljudes valdkondades. Viimane on tema enda arvates peamine põhjus, miks kohaliku säilenõtkuse kasvatamine tundub niivõrd oluline. Seetõttu keerleb ka aruteluõhtu teema ümber, et mida siis ikkagi oma isiklikus elus ja töös kõigi nende kliima ja ökoloogia teadmistega peale hakata. Puudutame märksõnu nagu ühistöökojad, kogukonnaalgatused, iseorganiseerumine, permakultuur jne.

Vestleme tegevustest ja eluviisist, millel on tähendus kõikides tulevikustsenaariumites ning mida saab meist rakendada igaüks.

Korraldaja

Eesti Roheline Liikumine

Karola Kivilo

53365010