Chaga mokteiliõhtu! / Mocktail evening with Chaga!

Knowledge and Social-life
30.09.2022 18:00
Chaga mokteiliõhtu! / Mocktail evening with Chaga!
Free

THE WHOLE EVENT IS HELD IN ENGLISH

 

⬇⬇⬇ ENGLISH BELOW ⬇⬇⬇

Tule õpi valmistama alkoholivabu kokteile ehk mokteile, mille üheks koostisosaks on seen – must pässik ehk chaga (Inonotus obliquus)! Chaga mokteilid on tervislikud, ilusad ja erilised! Chaga on tervisetugevdaja nii rahvatarkuse kui ka tänapäevase teaduse silmis.

Kui kokteilid valmis, saab need ise ära juua, puhudes kõrvale juttu inimese ja looduse suhetest erinevates maailma kultuurides. Ilmselt on iga eestlane metsas marjul käinud ja muutub närviliseks, kui loodusesse jõudmiseks kulub rohkem kui pool tundi. Seetõttu võib meid välismaale minnes oodata suur kultuurišokk! On mitmeid riike, kus metsaandide korjamine on keelatud või metsa isegi ei minda, sest on suur tõenäosus, et sealt tagasi enam ei tulda. Vestlust on kutsutud juhtima väga erilise kultuuritaustaga välistudengid ning kõigil osalejatel on võimalus enda kogemusi jagada.

Üritus toimub inglise keeles ja on tasuta (sisaldab kokteilide tegemise õpetust, isetehtud kokteile ja vestlust).

 

Vajalik on eelregistreerimine! Kohtade arv on piiratud! Registreerimine algab 15. septembril kl 18.00! Pane ennast kirja SIIN.

 

Loe chaga kohta: https://www.bys.ee/post/roheinnovatsioon-chaga-kasvatuse-moodi

 

Tutvu meie sõpradega:

https://chagahealth.eu/

https://www.facebook.com/trikstertihane

 

ENG

Have you ever drank a cocktail with a mushroom in it? Come and learn how to mix mocktails (mock cocktails) with an unusual ingredient – chaga mushroom (Inonotus obliquus). Chaga mocktails are healthy, delicious and fun! Chaga is full of powerful antioxidants and immune system boosting polysaccharides!

The evening will continue with a group discussion about human-nature relationships in different cultures all over the world. Estonians visit nature regularly but that may not be possible in other countries. This is your opportunity to share your experiences of being in a forest (or in any biome) with others! The conversation is led by foreign students from diverse cultural backgrounds.

The event is free (includes mocktail making course, self-made mocktails and group discussion) and held in English. Preregistration is required!

 

PREREGISTRATION IS REQUIRED! The number of participants is limited! Registration will open on September 15 at 6 p.m.!

You can register HERE.

 

Learn more about chaga: https://chagahealth.eu/en/

Visit our host: https://www.facebook.com/trikstertihane

 

Organiser

Biosciences Students' Association

Kaia Grete Kukker

55588585