Give it a shot

Meelelahutus
22.09.2021 18:00 - 20:00
6€ tiim/8,6€ tiim €

Kas mõtled vahel, et traditsiooniline mälumäng ei pane südant piisavalt kiiresti põksuma? Oled tihti kahevahel, kas minna muusikaviktoriinile, nagu üks õige haritlane kunagi, või hoopis sõpradega linna peale? Teadmistejanu võistleb kuiva kurguga?

Kui tundsid ennast ära, siis ootame sind 22. septembril kell 18.00 korporatsioon Reveliasse MAT-INF Tudengiseltsi mälumängule Give it a shot! Pane kokku kuni 3-liikmeline tiim ja kuula veelkord läbi kõik oma Spotify playlistid, sest tulemas on muusikamälumäng, kus iga õige vastuse eest premeeritakse pitsiga (ja ei, mitte sellega, mida su vanaema heegeldab). Vahet pole, kas oled esimese kursuse tudeng või käsil doktorantuur, see on ainulaadne võimalus saada kraadi võrra kangemaks!

Kus? Korporatsioon Revelia, Veski 45, Tartu
Millal? 22. september kell 18.00
Kes? Kuni 3-liikmelised tiimid, kus kõigil vanust vähemalt 18 aastat
Palju maksab? 6 € tiim (tudengid), 8,6 € tiim (ülejäänud)

 

Registreerimine kestab 30. augustist 21. septembrini (või kuni üritusel osalejate piirarv täitub) Facebooki ürituse all oleva registreerimisvormi kaudu.

P.S. Õhtujuht räägib kogu info nii eesti kui inglise keeles ning ka kõik küsimused on kahes keeles. Küsimustele võib vastata osaleja valikul kas eesti või inglise keeles.

Korporatsioon Revelia

Korraldaja

MITS

Annika Talvet

56255539