IDUS pimevõrkpall

Seiklus ja Sport
21.09.2020 17:00
Tasuta

Eesti Akadeemiline Spordiliit koos Tartu Ülikooli Akadeemilise Spordiklubiga korraldavad Rahvusvahelise Üliõpilasspordi Päeva – IDUS raames koolidevahelise pimevõrkpalli turniiri.


Üldinfo: Pimevõrkpalli on harrastussportlasele suunatud pallimäng, mida mängitakse kohendatud võrkpalli reeglitega, kus võrk on kaetud maani kilega, osalevad segavõistkonnad ning keelatud on hüppelt servid. Turniirile pääsevad 12 esimesena registreerunud võistkonda.
Võistkond: Pimevõrkpalli võistkonna suurus on kuni 12 mängijat. Korraga on platsil 6 inimest, kellest vähemalt 3 on naised. Ühes võistkonnas võivad olla ainult ühe kõrgkooli liikmed (üliõpilased, vilistlased, töötajad).
Mängu süsteem: Kõikides mängudes mängitakse kaks geimi 15 punktini (otsustava punktiga). Kui kohamängud lõppevad viigiga (mõlemad võistkonnad võidavad 1 geimi), siis mängitakse otusustav geim 12 punktini (kahese vaheni ja serviõigus loositakse)!
Mängitakse alagrupisüsteemis. Alagruppide suurused ja arv selgub peale registreerimistähtaja lõppu ning info edastatakse aegsasti võistkondade esindajatele. Alagrupis mängivad kõik kõigiga läbi: iga geimivõit annab tabelisse 1 punkti. Soojendus toimub väljaspool mängu aega ja väljakut
Registreerimine: Registreerimine toimub kuni 19. september 2020 aadressil marek@easl.ee
NB! Registreerimine lõpeb varem, kui maksimum võistkondade arv antud alal on täis ( 12 võistkonda)
Peakohtunik: Marek Doronin (marek@easl.ee, 5232911)


TÄHELEPANU! VÕISTLUSE KORRALDAJA JÄTAB ENDALE ÕIGUSE TEHA MUUDATUSI AJAKAVAS JA JUHENDITES!

Ujula 4

Korraldaja

EASL ja TÜ ASK

Marek Doronin

marek@easl.ee