Influencerite orienteerumine / Influencer’s orienteerin

Adventure and Sport
24.04.2022 12:00 - 19:00
Free

!ENGLISH BELOW!

Tegemist on valikorienteerumisega. Aga mitte ühe tavalise valikorienteerumisega. See orienteerumine on mõeldud kõigile neile, kes peavad end suunamudijaks või soovivad ühel heal päeval suundasid mudima hakata. Punktides on erinevad üllatused ja põnevad ülesanded, mis pakuvad kindlasti lõbu ja võimalusi oma loovust näidata. Võistlus toimub kuni 3-liikmelistes tiimides ja aega orienteerumiseks on 1 tund. Hindamisel võetakse arvesse kiirust, läbitud punktide arvu, sooritust ülesannetes ning tiimide omanäolist väljanägemist. Edukat mudimist ja orienteerumist!

ENG

You’ll be doing route choice orienteering. But it won’t be a regular orienteering. This orienteering will be for those who think they are influencers or who one day would like to become influencers. There will be different surprises and tasks at the checkpoints which will bring joy and opportunities for you to show your creativity.

Competition will be done in groups of three with a time limit of 1 hour. You will be judged in speed, total number of checkpoints, task performance and your teams looks.

Good luck in influencing and orientating.

Organiser

TÜ Turundusklubi

Siim Aksel Amer