Paadiralli

Seiklus ja Sport
Paadiralli tulemused
28.04.2019 15:00 - 16:00
Tulemused
Paadiralli
Tasuta

Ahoi, meremehed ja -naised!

Emad-isad, kes omal ajal Tartus õppisid, on kindlasti rääkinud lugusid sellest, kuidas nad ühe sõbra garaažis paadi sarnast sõidukit ehitasid, sellega hiljem Emajõkke hüppasid ning mitu korda vees ümber käisid. Juba viimased 30 aastat on Tartu tudengid igal kevadel paatidega Emajões rallitanud ja nõnda ka sel aastal. Kui ka sina tahad tulevikus enda lastele või lastelastele rääkida, kui äge oli sinu tudengiaeg ja mitu korda te sõpradega vees ümber käisite, siis otsi üles enda kõige hulljulgemad sõbrad, küsige vanaisalt laenuks tema kummipaat või veel parem, ehitage veesõiduk ise valmis ning regage end aasta ägedaimale veemöllule!

Osalemiseks läheb kindlasti tarvis kas isekeskis ehitatud või siis soetatud paati, kuhu kõik vähemalt 18-aastased päästevestiga (!) tiimiliikmed kenasti peale saaks mahutatud. Päästeveste on võimalik ettetellimisega ka korraldaja käest rentida.

Juhul, kui mõte rajust veespordiüritusest maruvahvate seltsilistega sind seekord ei köitnud, tule julgesti üritust pealtvaatajana nautima – nalja, rõõmu ja naeru saab kindlasti nabani!

? Ürituse päeval algab kohapeal registreerimine ja paatide ülevaatus kell 14.00. Võistlus algab kell 15.00.

Vabaduse puiestee 1c, 51004 Tartu, Eesti

Korraldaja

Ülikooli Kultuuriklubi

Maarja-Liis Salumäe

5 500 708

Reeglid

Palun loe reegleid enne kui registreerid
Vaata reegleid