Pallase kunsti- ja kultuuriviktoriini / Pallas Art and Cultur

Culture Knowledge and Social-life
27.04.2022 20:00
6/10 €

“ENGLISH BELOW!”

Ootame Sind koos oma kõige targemate sõpradega Barlovasse, kus saate oma teadmised proovile panna. Pallase kunsti- ja kultuuriviktoriini küsimused jagunevad viieks teemaks: Kunst, Tartu, Barlova, Eesti Film ja Pallas. Iga teema kohta on 5 küsimust ja vastamiseks anname aega 3 minutit. Küsimused esitatakse kahes keeles: eesti ja inglise.

Selle, kes on kõige ilusamad, tugevamad ja targemad, selgitame välja juba 27. aprillil kell 20.00 Barlovas. Pane kokku oma 3-5 liikmeline dream team ja tule näita, kes on parim!

Timi pileti hind on 10€, tudengitiimi pileti hind on 6€. Pileti saab osta koha peal tasudes kas kaardimaksega või sularahas.

Õhtut juhime nii eesti kui ka inglise keeles.

Kohtumiseni Barlovas!

ENG

You and your smartest friends are invited to Barlova, where you will be challaned! Pallas Art and Culture quiz night is divided into five categories: Art, Tartu, Barlova, Estonian movies and Pallas. Each category has 5 questions and you are given 3 minutes to answer. Questions will be asked in both Estonian and English.

To find out who is the strongest, smartest and the most beautiful join us on the 27th of april at 20.00 in Barlova. Put together your dream team and come show who is the best!

Team ticket price is 10€, student team ticket price is 6€. You can buy tickets on the sopt either by cash or card.

The evening will be hosted in both English and in Estonian.

See you at Barlova!

Organiser

Kõrgem Kunstikool Pallas ÜE

Gertu Soosaar

5291762