Tasuta

Psühhoteisipäev – “Alkoholi ABC”

Eesti Psühholoogiaüliõpilaste Ühendus / Lahendus.net

  • TÜ psühholoogia instituut, Näituse 2
  • 30.04.2024
  • 18:00

EPSÜ – Eesti Psühholoogiaüliõpilaste Ühendus ja Lahendus.net avavad esmakordselt oma uksed kõigile soovijatele ning toovad teieni psühhoteisipäeva, mille teema kõnetab peaaegu kõiki tudengeid – “Alkoholi ABC”.

Leiame vastused küsimustele nagu “mida alkohol minu kehas teeb?”, “kuidas alkoholi arukalt ja turvaliselt tarbida?” ning “kas ja kuidas alkohol mind mõjutab?”.

Ürituse eesmärk ei ole noori manitseda, vaid anda infot ja harida teemal, mis puudutab meid või meie lähedasi. Külla on kutsutud oma ala spetsialistid-psühholoogid, kes jagavad oma teadmisi ning psühholoogidele kohaselt pakume ka ohtralt pannkooke!

Ootame huvilisi kõikidest valdkondadest, kes tahavad oma silmaringi avardada ja mõnda kasulikku nippi teada saada. Kuna kohad on piiratud (50 inimest), siis soovitame aegsasti registreeruda lingil: https://forms.gle/EbutxAv5wbp19Emn6. Seal saate ka oma enda kõige põletavamad küsimused kirja panna, et nendega vestluse käigus arvestada oskaksime. Kui kohti vabaneb, siis anname sellest paar päeva enne üritust meie Facebooki evendis teada.

Üritus toimub 30. aprillil kell 18.00-20.00 TÜ psühholoogia instituudis, Näituse 2.

Jooksev info hakkab ilmuma ürituse Facebooki evendis, niiet viska pilk peale!

Organisatsioon

Eesti Psühholoogiaüliõpilaste Ühendus / Lahendus.net

Sotsiaalmeedia

EPSÜ: Koduleht / Lahendus.net: Koduleht
EPSÜ: Facebook / Lahendus.net: Facebook
EPSÜ: Instagram / Lahendus.net: Instagram

Kontakt

Karl Pärtel Aasrand

epsy.org@gmail.com

Kuhu tulla?