Sponsorid

Tartu Tudengipäevad ei toimuks nii vägevalt ilma meie toetajateta. Tänu neile oleme saanud ehitada Pirogovi platsi slip and slide raja, panna inimesi kärudega rallima, korraldada sokimaadlust, pakkuda tudengitel pannkooke ja mõnusaid alasid chillimiseks ning palju muud.

Vabatahtliku tudengiorganisatsioonina oleme tänulikud kõigile, kes aitavad meie ideid ellu viia ja on püsinud meiega juba mitmeid festivale. 

Ülikool on üks meeldejäävamaid aegu noore inimese elus, koht, kus leiad sõpru kogu eluks. Meil on hea meel koos Tartu Tudengipäevadega panustada selle unustamatuks tegemisse, pakkudes tudengitele vägevaid ja uudseid elamusi ning mälestusi, mida ka aastaid hiljem meenutada. Üks meeldejäävamaid projekte koostöös Tudengipäevadega on Jägermeistri pudeli väljasulamise aktsioon. Tellisime mitu tonni kaaluva jääskupltuuri, mille keskele oli pandud Jägermeistri pudel. Pudeli välja sulamisest oli live-ülekanne, mida vaadates said tudengid pakkuda, mis ajahetkel pudel välja sulab. 

-Tridens

Responsive image Responsive image
Responsive image Responsive image

Kes meie tegemisi toetavad?

Suurimad sõbrad

Toetajad

Soovid anda jõudu Tartu Tudengipäevadele?

Selleks, et viia ellu veel ägedamaid ja võimsamaid ideid ning muuta festivali veel suuremaks, otsime alati entusiastlike partnereid. Kõigile meie toetajatele pakume võimalust olla väljas meie üritustel ja kajastame neid muidugi ka sotsiaalmeedias ja meie kodulehel. Lisaks oleme avatud igasugustele ideedele, et viia teie bränd tudengite südametesse.

Toetades Tartu Tudengipäevi saad muuta erilisemaks tuhandete tudengite ülikooliaega.

Võta meiega ühendust sponsor@studentdays.ee.